2 thoughts on “Studio eMisja: Delegalizują naród!”

  1. Bardzo dobra rozmowa, szkoda, że nie trafi do ogółu społeczeństwa… no i 2 godziny, sporo czasu. W 95% trudno się nie zgodzić. Praca przed nami polega na zjednoczeniu tych środowisk. Kwestie szczegółowe, dotyczące wairy (sekciarskie kręgi), ale także ambicje jednostek powinny odejść na dalszy tor. Ważne jest by zachować świadomość jaki jest nasz pień kulturowy, skąd się wywodzimy.

    Roli obcych wojsk też bym nie przeceniał, wiemy jak wyglądały gwarancje amerykańskie wobec Gruzji czy Ukrainy. Obecność kilku tysięcy amerykanów ma znaczenie polityczne nie militarne.
    Ważne byśmy przywrócili mobilność w wojsku i wzmocnili własne zasoby kadrowe, powrócili do jakiejś formy służby zasadniczej, przysposobienia obronnego czy wzmocnili WOT.

    Ważne by pokazać się w wyborach samorządowych, docierać z przekazem do społeczeństwa i taki plan ma RN, ONR, miała chyba Endecja (co do postaci wspomniany Sylwester Chruszcz), „Klub” MW (może mniej politycznie ale utożsamiana z ruchem narodowym, działająca społecznie) i wiele innych organizacji, tylko czemu osobno 🙁

  2. Ten szałęcki to jakiś debil! Wracaj do szkoły nauczyć się mówić po POLSKU! Ten facet chyba chelej wóde dzień w dzień. Mói tak jednolicie ze aż rzygać się chce.

Możliwość komentowania jest wyłączona.