Agnieszka Piwar – J. Kaczyński i jego świta to najwięksi zdrajcy w historii Polski

544 lata temu Polska nawiązała z Iranem stosunki dyplomatyczne. W naszej wspólnej historii nigdy nie mieliśmy konfliktu, a wręcz przeciwnie – w trudnych czasach mogliśmy liczyć na wzajemną pomoc i życzliwość. Irańczycy to cudowny, inteligenty, honorowy i gościnny naród. Wystarczy wspomnieć, że podczas II wojny światowej przyjęli na swojej ziemi 120 tysięcy Polaków deportowanych z ZSRR. Liczne relacje polskich świadków tamtych czasów, potwierdzają, że naród irański ofiarował swoje serce umęczonym polskim tułaczom z Syberii.

Persowie budują swoją wspaniałą cywilizację już 7 tysięcy (sic!) lat. Cyrus II Wielki – król Persji z dynastii Achemenidów, który w ramach swojego imperium zjednoczył wiele ówczesnych państw – zasłynął ze sprawiedliwości. Prowadził politykę tolerancji, szanował tradycje historyczne i kulturowe podbijanych ziem. To właśnie ten słynny starożytny przywódca potężnej Persji stworzył pierwszy na świecie kodeks praw człowieka (nie mylić z dzisiejszym pojmowaniem tzw. „praw człowieka”). Irańczycy do dziś są bardzo dumni z Cyrusa, którego ludzkie podejście do drugiego człowieka zmieniło świat na lepsze.

Wbrew obiegowej opinii narzucanej przez propagandę – Irańczycy pragną pokoju, a nie konfliktów. Od dawna nie wypowiadają wojen, a jeśli już walczą, to w wojnach obronnych, np. kiedy na zlecenie USA zaatakował ich Saddam Husajn. Iran od lat walczy z terrorystami z tzw. Państwa Islamskiego (Daesh, ISIS, ISIL), dzięki czemu Bliski Wschód i Europa są bezpieczniejsze. Wbrew obiegowej opinii Iran szanuje mniejszości religijne – irańskie prawo gwarantuje wyznawcom chrześcijaństwa i judaizmu mandaty w irańskim parlamencie. Wbrew obiegowej opinii w Iranie szanuje się kobiety – byłam, widziałam, doświadczyłam.

Poznałam wielu Irańczyków – od zwykłych ludzi, przez ludzi nauki, kultury i polityki na dyplomatach kończąc. Zawsze, ale to zawsze Irańczycy dali mi odczuć jak wielkim uznaniem darzą naród polski.

I to wszystko niszczy teraz zdradziecki rząd Prawa i Sprawiedliwości (niemający nic wspólnego z prawem i sprawiedliwością), który na rozkaz bandytów z USA (działających z podszeptu Izraela) zapowiedział zorganizowanie w Polsce anty-irańskiej konferencji. Miernoty z PiS zaprzedały dobre relacje ze wspaniałym narodem o przebogatej cywilizacji i wielkich osiągnięciach. Miernoty z PiS wolą służyć bandyckiemu państwu, które swoją potęgę zbudowało na:
– wymordowaniu Indian i kradzieży ich ziem,
– katorżniczej pracy niewolników porwanych z Afryki,
– machlojach żydowskich finansistów,
– wyzyskiwaniu i niszczeniu ludzi przez korporacje,
– wszczynaniu wojen pod fałszywą flagą, itp. itd.

Politycy Platformy Obywatelskiej zapisali się w historii Polski jako złodzieje i krętacze. Tymczasem rząd PiS przejdzie do historii jako największy zdrajca w dziejach RP, który pchał nasze państwo w wojny i konflikty. Za garstkę srebrników i uścisk Wuja Sama niszczą wszystko – nawet taką czystą i niewinną przyjaźń jaką mieliśmy ze wspaniałym narodem irańskim.

Kaczyński i jego świta wysługują się bandytom z Waszyngtonu (i Tel Awiwu), których międzynarodowe intrygi narażają naród polski na śmiertelne niebezpieczeństwo, a nawet zagładę. Tych zdrajców należy natychmiast odsunąć od władzy, osądzić i skazać!!!

Źródło: profil facebook.