Dr Krajski o rewolucji charyzmatycznej

21 lutego w Bydgoszczy odbyło się spotkanie z doktorem Michałem Krajskim, filozofem i publicystą nt. „Rewolucja charyzmatyczna”, zorganizowane przez Klub imienia Romana Dmowskiego.

Doktor Krajski przedstawiał swoją najnowszą książkę pt. „Rewolucja charyzmatyczna”, w której opisuje przejmowanie struktur Kościoła Katolickiego przez różnego rodzaju ruchy charyzmatyczne, wywodzące swój rodowód z ruchów protestanckich.

„Od lat dokonuje się w Polsce cicha rewolucja charyzmatyczna, protestancka i masońska, która ma na celu uczynienie z wiary katolickiej nowego ezoterycznego chrześcijaństwa przyszłości. Dokonuje się ona nie tylko przy biernej postawie wielu kapłanów i biskupów, ale przy czynnym współudziale wielu z nich. (…) Nie pozostaje nam nic innego, niż upomnieć się o naszą Matkę Kościół i krytykować nawet tych, którzy powinni być jej najwierniejszymi sługami. Nie powinno to nas dziwić, bo w gronie dwunastu Apostołów był także Judasz, którego zresztą powołał nasz Pan, Jezus Chrystus. I dzisiaj nowi judasze sprzedają Go za garść srebrników przez swoje celowe działanie, ale i przez bierność. Zróbmy wszystko, aby kiedyś i nas, na Sądzie Ostatecznym, nie zaliczono do tego grona.” – pisze sam autor o swojej książce.