Tęczowa propaganda a skandale pedofilskie – Adrian Kaczmarkiewicz

Medialne rozdmuchiwanie skandali pedofilskich, zwłaszcza wśród duchownych, stało się już niemal cykliczną praktyką. Politycznie poprawne media z lubością wyszukują różnego rodzaju skandale i wykorzystują je do atakowania instytucji kościelnych i szeroko pojętej prawicy.

Jednocześnie te same media afirmują propagandę uprawianą przez środowiska spod znaku sześciokolorowej tęczy, którą wtłacza się nie tylko dorosłej części społeczeństwa, ale również dzieciom. Jesteśmy bombardowani przekazami afirmującymi homoseksualizm w szkole, kulturze, programach informacyjnych i publicystycznych. Czy wyciąganie na pierwszy plan spraw publicznych kwestii takiej czy innej orientacji seksualnej nie powoduje szkodliwych skutków w psychice odbiorców? Samo to pytanie budzi krzyk oburzenia, a odpowiedzi od lewicowo-liberalnych ideologów raczej trudno się spodziewać.

O tęczowej propagandzie, powiązaniu różnego rodzaju zboczeń i ochronie najmłodszych przed deprawacją na antenie Chrobrego Szlaku mówił Kierownik Główny ONR Adrian Kaczmarkiewicz.