Cyrk LGBT w Radomsku

17 sierpnia w Radomsku odbył się po raz pierwszy tzw. Marsz Równości. Przeciwko niemu aktywnie protestowały lokalne środowiska narodowe. 

W opozycji do tęczowego pochodu, który liczył około 200 osób, w znacznej liczbie przyjezdnych spoza Radomska, odbyła się Pikieta w obronie Wiary, Tradycji, Rodziny. Organizatorem byli działacze lokalnego Stowarzyszenia Pamięci AK, NSZ, KWP Do końca wierni. Kontrmanifestacja zgromadziła  – według różnych szacunków – od 100 do 300 uczestników, w tym działaczy organizacji narodowych: Klubu im. Romana Dmowskiego, Ruchu Narodowego, Młodzieży Wszechpolskiej i Obozu Narodowo-Radykalnego. 

Próbuje się nam na siłę narzucić ideologię LGBT, gender, która ma na celu zniszczyć normalny model rodziny. Co przez to rozumiemy? Wczesną seksualizację w przedszkolach i szkołach. To jest nie do przyjęcia.  – mówiła Anna Dziadkiewicz, organizatorka wydarzenia.

Głos zabierali też: Cyprian Grabiński (stowarzyszenie Do końca wierni), Marcin Rola (wRealu24), Piotr Budkiewicz (Ruch Narodowy), Kamil Klimczak (Klub im. Romana Dmowskiego), Piotr Przybylak (ONR), ale też zwykli mieszkańcy Radomska, dając upust swojej dezaprobacie dla sączonej w ich mieście tęczowej propagandy. 

Podczas Marszu Równości, doszło do incydentu, gdyż jego uczestnicy nieśli m. in. flagę z godłem Polski w tęczowych barwach, przy absolutnej bierności policji. Do przepychanek z policją doszło też w pobliżu pomnika KWP, gdy grupa osób próbowała zablokować tęczowy pochód.

ChSz

Po raz pierwszy propagatorzy ideologii LGBT zawitali do Radomska. Przeciwko promocji tęczowej fali zalewającej Polskę protestują jak zawsze środowiska narodowe. Jaki finał będzie miał import sodomii do tzw. Polski powiatowej?Odpowiedź w naszej relacji na żywo

Opublikowany przez Chrobry Szlak Sobota, 17 sierpnia 2019