Kraków: „Jak powstrzymać lewicowy progresywizm?”

W sobotę 7 marca w Krakowie odbędzie się konferencja pt. „Jak powstrzymać lewicowy progresywizm? Polska (kontr)rewolucja konserwatywna”, organizowana przez Towarzystwo Studentów Polskich.

Jak piszą organizatorzy „Polska, z pewnym opóźnieniem względem państw za swoją zachodnią granicą, wchodzi w okres intensywnej walki polityczno-ideologicznej. Nasza strona, prawicowa, konserwatywna, narodowa jest tutaj w oczywisty sposób jedną ze stron konfliktu. Do wyboru mamy tęczową republikę dewiacji, albo Polskę narodową, katolicką, konserwatywną, suwerenną.
Jest dla nas zupełną oczywistością, że naszym celem nie powinna być konserwacja stanu obecnego, bawienie się w półśrodki czy jakiegokolwiek rodzaju symetryzm. Jednocześnie mamy świadomość, że zanim przejdziemy do upragnionej (kontr)rewolucji która zburzy obecny pseudoporządek i wprowadzi prawdziwy ład, musimy najpierw powstrzymać destrukcję tego, co zostało z tkanki naszego narodu, naszego społeczeństwa.”

Wydarzenie odbędzie się 7 marca o godz. 14:00 w Krakowie przy ul. św. Filipa 7.
Plan wydarzenia jest następujący:

14:00 – otwarcie Konferencji
14:05 – Adam Seweryn, Obóz N-R, Nacjonaliści w walce o młode pokolenie
14:45 – Kamil Klimczak, Klub imienia Romana Dmowskiego, Walka o informację. Jak pokonać lewicowy dyktat w mediach?
15:15 – przerwa kawowa
15:30 – Szymon Orzoł, Towarzystwo Studentów Polskich, Jak wyprzeć marksizm z nauk społecznych – próba odpowiedzi
16:00 – Łucja Dzidek, Uniwersytet Jagielloński, Falsyfikacjonizm jako oręże w walce z tendencjami ideologicznymi w naukach przyrodniczych
16:30 – Anna Trutowska, Fundacja Pro – Prawo do Życia, Kłamstwa lewicowej ideologii, czyli o związku edukacji seksualnej i antykoncepcji z aborcją

https://www.facebook.com/events/117690076339384/