ONR organizuje zbiórkę dla łódzkich szpitali

Brygada Łódzka Obozu Narodowo – Radykalnego organizuje zrzutkę dla łódzkich szpitali.

Narodowcy piszą:

„Na całym świecie ogłoszona jest pandemia nowoodkrytego koronawirusa COVID-19. Niektórzy do problemy podchodzą z wielką powagą, inni go bagatelizują. Żadna jednak postawa nie zmienia faktu, że w szpitalach sytuacja jest niemal krytyczna, brakuje wielu rzeczy – środków bezpieczeństwa, artykułów spożywczych i innych, a także pieniędzy na ich zakup.

Jako BRYGADA ŁÓDZKA ONR zorganizowaliśmy już pierwszą część zbiórki na pomoc dla łódzkich szpitali, jednak dalej potrzeby są ogromne.

Dlatego też reagując na zapotrzebowanie, a także na pozytywny odzew pierwszej zbiórki, postanowiliśmy zorganizować kolejną.

Jesteśmy po rozmowach z personelem szpitalnym i dokładnie znamy aktualne potrzeby placówek na terenie Łodzi, prosimy Was jednak, po raz kolejny, o wsparcie naszej inicjatywy.

Okażmy solidarność z medykami, którzy pracują ponad siły i wspomóżmy ich na miarę naszych możliwości, aby w ten sposób nie tylko ułatwić im pracę, ale również ukazać wdzięczność za tytaniczne zaangażowanie w ostatnich dniach.

Jako Brygada Łódzka ONR zapewniamy, że każda wpłacona przez Was złotówka zostanie publicznie rozliczona tak, jak miało to miejsce podczas ostatniej zbiórki, która zresztą przerosła nie tylko nasze oczekiwania, ale również pracowników Szpitala Kopernika w Łodzi.

Pokażmy jedność i solidarność! Pomagajmy!”

Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/yyhhjn