Zablokowano spotkania z dr Ewą Kurek w Nowym Jorku


Spotkanie Ewy Kurek w Nowym Jorku z amerykańską Polonią zostało odwołane – poinformował na swoim profilu facebookowym dziennikarz Wojciech Sumliński. Do odwołania wydarzenia doszło wskutek nacisków środowisk żydowskich.

Dr Ewa Kurek i poseł Robert Winnicki mieli spotkać się z amerykańską Polonią w salkach parafialnych kościołów na Brooklynie. Jak informuje portal „The City” spotkania zostały odwołane na skutek protestów „lokalnych przywódców”, którzy wystosowali protest do biskupa Brooklynu Nicholasa DiMarzio. Sygnatariuszami protestu są „naukowcy, przywódcy żydowscy, muzułmańscy i katoliccy oraz politycy, w tym senator stanowy Julia Salazar i członek Rady Stanu Stephen Levin – demokraci, których okręgi wyborcze obejmują Greenpoint”. Protestujący powołują się na „antysemityzm” prelegentów i… wzrost ataków antysemickich na Brooklynie (sic!).

W poniedziałek po południu przedstawiciele Kościoła poinformowali, że spotkania Kurek i Winnickiego zostały odwołane. – Biskup nie był poinformowany o tych wydarzeniach – powiedziała rzeczniczka prasowa diecezji brooklyńskiej Adrianna Rodríguez. – Gdy tylko się o nich dowiedział podjął odpowiednie działania aby te kontrowersyjne postaci nie mogły przemawiać.

Poseł Winnicki poinformował, że spotkanie i tak się odbędzie, tyle że przed budynkiem parafii.

Powyższe daje nam potwierdzenie, że film dokumentalny „POWRÓT DO JEDWABNEGO” ujawniający żydowskie manipulacje i kłamstwa jest produkcją potrzebną. W kontekście wydarzeń w Nowym Jorku zapewnić możemy: film opatrzony zostanie angielskimi napisami, aby mogli się z nim zapoznać nie tylko Polacy! – podsumowuje Sumliński.

SKANDAL – Z OSTATNIEJ CHWILI! UDOSTĘPNIAJMY!Spotkanie Ewy Kurek w Nowym Jorku z amerykańską Polonią odwołane! To…

Opublikowany przez Wojciech Sumliński Wtorek, 4 czerwca 2019

Komentarz: Zaraza politycznej poprawności rozpoczęła się w „największej biblijnej demokracji” – parafrazując twierdzenia pewnych sekciarzy z Lublina. A to, że cenzura dotyka osoby, które mówią o żydowskich roszczeniach – do tego już przywykliśmy. Kościół na Zachodzie i w USA jest dużo bardziej przeżarty tym rakiem niż Kościół w Polsce – ale jeśli nic się nie zmieni to takie wydarzenia w Polsce są jedynie kwestią czasu…