Komentarz Narodowy (85) – Maseczkowe szaleństwo i hipokryzja władzy

Walka z wrogim wirusem nabrała kolejnej prędkości. Otóż nastąpił powrót do różnych obostrzeń, m.in. nakazu zasłaniania ust i nosa również np. na pustej ulicy. Jednocześnie zapowiedziano surowe karanie niepokornych i to pomimo podnoszonych przez wielu wątpliwości w kwestii skuteczności różnego typu zakazów, w tym wspomnianego stosowania tzw. maseczek.

Odbywające się w sobotę zgromadzenia przeciwko epidemicznemu szaleństwu w wielu miejscach zostały do tego brutalnie spacyfikowane przez policję, właśnie za brak masek u uczestników protestów. Posłom Konfederacji w minionym tygodniu wyłączano mikrofony w Sejmie. Tymczasem Jarosław Kaczyński pojawił się na Kongresie „Polska. Wielki Projekt”… bez żadnej osłony twarzy. Dodatkowo nadal kary za nieprzestrzeganie „sanitarnych” absurdów są niepoparte prawnie.

Co jest esencją walki z narodem prowadzonej pod pozorem epidemii przez rząd? I jakie powinny być reakcje społeczne na dziwne zarządzenia władzy? O tym w poniedziałkowym Komentarzu Narodowym, nadawanym „na żywo”.